Mutlu, şık ve doğayla dost çantalarla buluştuğunuz Bloominbag'e hoşgeldiniz!

 

Aynen ismimizde olduğu gibi BloominBag; hayatımıza çiçeklerin güzel renkleri ve canlılığını katmak, sıradanlıktan uzaklaşarak farklılaşmak ve her anımızı bir kutlama olarak geçirerek stilimizi tamamlamak üzere yola çıkmıştır. 

 

  

Kumaşlarımız mevsime göre %100 pamuk veya kaşmir/yün karışımlıdır ve diğer bütün malzemelerimiz en yüksek kaliteden özenle seçilmiştir. 

 

Ürünlerimiz Avrupa Birliği Standartları'nda anti-kanserojen boyalarla ve en ince detaylara kadar ustaların titizliğinde el-yapımı olarak sağlık ve çevre koşullarına uygun olarak üretilmiştir.

Hayvanları çok sevmemize rağmen üretim alanımızda hayvan barındırılmamış ve kesinlikle sigara içilmemiştir.

 

Markamızın kurucusu ve yaratıcısı Neslihan Venüs Kılıç, uzun yıllar kurumsal hayatta Marka Danışmanlığı yaptıktan sonra annesinin rahatsızlanmasıyla sağlıklı ve organik ürünler dünyasına girmiş ve 2009 yılında bu yoldaki idealist girişimcilik serüvenine adım atmıştır.

    

 


Birlikte çalıştığı birbirinden yetenekli ustalar ve Bloomer arkadaşlarıyla önce kendi kullanacakları kalite ve güzellikte üretim yapmaktaki kararlılıkları BloominBag varolduğu sürece devam edecektir.

 

Bu yolda bizi desteklediğiniz, BloominBag'i ziyaret etmek için ayırdığınız vakte teşekkür ederiz.

 

Siz de BloominBag'in satış noktalarından biri olmak; mağazanız, web siteniz, firmanız, okulunuz, kermesleriniz ya da diğer noktalarda avantajlı koşullarla satış yapmak bizimle iletişime geçebilirsiniz.